9 300 000 Kč

Číslo položky: 15673
Poslední dražitel: 14686

Procházková - Scheithauerová Linka (1884 - 1960)

Zátiší s melounem
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1931, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:25:00
Číslo položky: 15554
Poslední dražitel: 15970

Bitva na Bílé hoře
kvaš na papíře, 28 x 38 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:20:00
Číslo položky: 15648
Poslední dražitel: 14669

Koblasa Jan (1932 - 2017)

Starý obraz
kombinovaná technika na plátně, 30 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem na blindrámu, datováno 1959, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15549
Poslední dražitel: 13341

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Jeřabina u Selibova
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:15:00
Číslo položky: 15578
Poslední dražitel: 15865

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Dívka s košem hroznů
olej na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15635
Poslední dražitel: 13677

Ulička v Běhařově
olej na kartonu, 35 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15644
Poslední dražitel: 12732

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labské rameno
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 148 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15804
Poslední dražitel: 13520

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

pastel na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15574
Poslední dražitel: 15270

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Výhled na Prahu
olej na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 40 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:10:00
Číslo položky: 15576
Poslední dražitel: 15513

Krajina v Kameničkách
olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 38 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč