9 300 000 Kč

Číslo položky: 15557
Poslední dražitel: 14605

Čech Ringo František (* 1943)

Ples buzerantů
barevná litografie, 33 x 28 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1991, 107/200
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  20:50:00
Číslo položky: 15569
Poslední dražitel: 15986

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Kde domov můj?
perokresba na papíře, 11, 5 x 7 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, 2 skvrny v horní části, signováno UD, datováno 1907
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  20:45:00
Číslo položky: 15646
Poslední dražitel: 14856

Štolovský Josef (1879 - 1936)

Vítkovické železárny
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15652
Poslední dražitel: 13414

Renčín Vladimír (1941 - 2017)

Humoristická ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 15 x 18 cm, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  20:40:00
Číslo položky: 15763
Poslední dražitel: 13491

Zima
olej na kartonu, 25 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15565
Poslední dražitel: 15103

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Loď
kombinovaná technika na kartonu, 25, 5 x 52 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1968, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  20:25:00
Číslo položky: 15667
Poslední dražitel: 14682

Nečitelně signováno

Abstraktní motiv
kombinovaná technika na kartonu, 29 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15513
Poslední dražitel: 14574

Vytržená tvář
černobílá litografie, 22 x 17 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 2004, 51/100
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  20:20:00
Číslo položky: 15617
Poslední dražitel: 15136

Havlata Karel (1885 - 1957)

Krkonoše
olej na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15645
Poslední dražitel: 15970

Panuška Vladislav (1902 - 1959)

Chalupy v zimě
olej na plátně, 33 x 41 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč