9 300 000 Kč

Číslo položky: 15770
Poslední dražitel: 14502

Prošek Miroslav (1929 - 1988)

Holubí hodina
olej na plátně, 75 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 36 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  23:00:00
Číslo položky: 15564
Poslední dražitel: 14610

Rabas Václav (1885 - 1954)

Léto na Džbáně
olej na plátně, 60 x 93 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně zkřížený vypínací rám, signováno dodatečně LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:55:00
Číslo položky: 15698
Poslední dražitel: 13446

Kratina Radoslav (1928 - 1999)

Hnědá můra
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 82 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15746
Poslední dražitel: 15983

Beneš Vlastimil (1919 - 1981)

Venkovské stavení
olej na kartonu, 7, 5 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1975, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 41 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15749
Poslední dražitel: 15047

Madona
barevná litografie, 33 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1/100, datováno 1971
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15787
Poslední dražitel: 16011

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Zátkův mlýn
olej na plátně, 50 x 75 cm, rámováno, rám poškozen, malba zkrakelována, původně neodborně restaurováno, signováno PD, datováno 1896, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 32 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15596
Poslední dražitel: 15878

Špála Jan (1920 - 1970)

Bílá noc nad skalami
olej na plátně, 73 x 115 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:50:00
Číslo položky: 15682
Poslední dražitel: 13412

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 74 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15756
Poslední dražitel: 13793

Polní cesta
olej na plátně, 37 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 53 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15716
Poslední dražitel: 14062

Kristofori Jan (1931 - 2004)

Stavba katedrály
kombinovaná technika na kartonu, 100 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1994-1995, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:45:00