9 300 000 Kč

Číslo položky: 15585
Poslední dražitel: 15278

Svědek
olej na kartonu, 95 x 65 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2019, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, v roce 2020 vystaveno na Pražském hradě
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:00:00
Číslo položky: 15774
Poslední dražitel: 15054

Praha
olej na plátně, 80 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15529
Poslední dražitel: 12070

Strnad Josef (1889 - 1952)

Pomlázka
olej na kartonu, 33 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:55:00
Číslo položky: 15613
Poslední dražitel: 14644

Šmíd Pavel (* 1964)

Kuřák v červeném světle
olej na plátně, 40 x 30 cm, nerámováno, vypínací rám, nesignováno, datováno 2009, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15517
Poslední dražitel: 15940

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Ležící dívčí akt
olej na kartonu, 47 x 106 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:50:00
Číslo položky: 15538
Poslední dražitel: 13364

Makové pole
olej na kartonu, 16, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15543
Poslední dražitel: 14772

Oplt Oldřich (1919 - 2001)

Jarní stromy
olej na plátně, 80 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15606
Poslední dražitel: 13322

Ströminger Vilém (1845 - 1901)

Pohled na zámek
olej na plátně, 24 x 32 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1895, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15691
Poslední dražitel: 15004

Šebek Jan (1890 - 1966)

Na vsi
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, vystavováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15566
Poslední dražitel: 15981

Junek Václav (1913 - 1976)

Přístav Kiel
vosková tempera na sololitu, 35 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:45:00