9 300 000 Kč

Číslo položky: 15520
Poslední dražitel: 14905

Boštík Václav (1913 - 2005)

Kostel Povýšení sv. Kříže v Litomyšli
olej na plátně, 25 x 32 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno dodatečně PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:10:00
Číslo položky: 15556
Poslední dražitel: 15643

Gorbačov Jurij (* 1948)

Zima v Sankt-Peterburgu
olej na plátně, 28 x 35 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15559
Poslední dražitel: 14606

Saudek Jan (* 1935)

Zub
kombinovaná technika na papíře, 32 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15597
Poslední dražitel: 13958

Troup Miroslav (1917 - 1993)

Rytíř
kombinovaná technika na dřevě, 119 x 56 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1969, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15669
Poslední dražitel: 14683

Monogram J. K.

Slepice
olej na plátně, 35 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, datováno 1873
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15680
Poslední dražitel: 16055

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Na pláži
tempera na kartonu, 34 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15687
Poslední dražitel: 14696

Nesignováno

Pierot
olej na plátně, 47 x 26, 5 cm, nerámováno, vypínací rám, malba místy poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15589
Poslední dražitel: 15930

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Špičák
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:05:00
Číslo položky: 15802
Poslední dražitel: 14777

Michalčík Antonín (1914 - 1998)

Rozbřesk nad jihočeským rybníkem
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15506
Poslední dražitel: 15441

Dieta No. 1
litografie, 56 x 73 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno tužkou PD, datováno 2003, 69/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:00:00