9 300 000 Kč

Číslo položky: 15544
Poslední dražitel: 14596

Nečitelně signováno

olej na plátně, 70 x 92 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba místy odpadlá, signováno nečitelně PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:20:00
Číslo položky: 15595
Poslední dražitel: 14632

Pavlík Václav (1901 - 1966)

kombinovaná technika na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15624
Poslední dražitel: 14652

Černovický J. M. (1906 - 1991)

olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15747
Poslední dražitel: 14738

Říhánek Dalibor (* 1946)

Ležící v peřinách
olej na plátně, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1975, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15752
Poslední dražitel: 14726

Gross František (1909 - 1985)

barevná litografie, 39 x 25, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 21/100, datováno 1973
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15764
Poslední dražitel: 14750

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Pod Štramberkem
kolorovaný dřevoryt, 47, 5 x 58, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15510
Poslední dražitel: 15444

Symetrie obezity
litografie, 57 x 73 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 2004, 40/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:15:00
Číslo položky: 15626
Poslední dražitel: 13635

Holmstedt Johann (1851 - 1929)

Hardangerfjord
olej na plátně, 37 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15668
Poslední dražitel: 15401

Portrét ženy
olej na plátně, 72 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno poškozeno, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15685
Poslední dražitel: 15998

Pivoňky
kombinovaná technika na papíře, 42 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč