9 300 000 Kč

Číslo položky: 15792
Poslední dražitel: 15075

Strnad Josef (1889 - 1952)

olej na kartonu, 49 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:45:00
Číslo položky: 15748
Poslední dražitel: 14900

Chramosta Cyril (1908 - 1990)

Před zrcadlem
pastel na papíře, 58 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1960, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:40:00
Číslo položky: 15778
Poslední dražitel: 13502

Trampota Jan (1889 - 1942)

Žitva
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15781
Poslední dražitel: 13163

Felgenhauer Richard (1895 - 1958)

Kovárna
olej na plátně, 71 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba v horní části poškrábána, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15750
Poslední dražitel: 16100

Anděl
černobílá litografie, 23 x 15 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, 1/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:35:00
Číslo položky: 15758
Poslední dražitel: 13763

Vesnice v zimě
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15637
Poslední dražitel: 14661

Námluvy
kombinovaná technika na papíře (tuš, běloba), 20 x 18 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  22:25:00
Číslo položky: 15693
Poslední dražitel: 15375

V interiéru
akvarel - tuš na papíře, 16, 5 x 24 cm, papír poškozen - přeložky, zaskleno, pasparta, signováno LH, datováno 1934, kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15757
Poslední dražitel: 14745

Müller E.

Pohled na zříceninu hradu Košťálov
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15761
Poslední dražitel: 16051

Monogram J. U.

Šohaj v kroji
olej na plátně, 18 x 28 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč