9 300 000 Kč

Číslo položky: 15514
Poslední dražitel: 14575

Ztracená tvář
černobílá litografie, 22 x 17 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 2004, 51/100
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:20:00
Číslo položky: 15653
Poslední dražitel: 15347

Renčín Vladimír (1941 - 2017)

Humoristická ilustrace
kombinovaná technika - koláž na papíře, 14, 5 x 18 cm, zaskleno, pasparta, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15528
Poslední dražitel: 12070

Strnad Josef (1889 - 1952)

Portrét staré ženy
olej na dřevě, 41 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:15:00
Číslo položky: 15530
Poslední dražitel: 12072

Strnad Josef (1889 - 1952)

Portrét muže
olej na překližce, 41 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15552
Poslední dražitel: 15022

Skála Vít (1883 - 1967)

Rozkvetlý keř
olej na kartonu, 22 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15654
Poslední dražitel: 13415

Renčín Vladimír (1941 - 2017)

Humoristická ilustrace
kombinovaná technika - koláž na papíře, 25 x 20 cm, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15665
Poslední dražitel: 12166

Diblík František X. (1887 - 1955)

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 22 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15536
Poslední dražitel: 13333

Nečitelně signováno

olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno mírně vybouleno, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:10:00
Číslo položky: 15612
Poslední dražitel: 14644

Hajný Zdeněk (1942 - 2014)

Cesta k perle
reprodukce, 24 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1989
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 15607
Poslední dražitel: 14479

Živný Vincenc (1899 - 1983)

Zátiší s tulipány
olej na kartonu, 52 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:00:00