9 300 000 Kč

Číslo položky: 15638
Poslední dražitel: 14662

Nečitelně signováno

Beran
olej na plátně, 28 x 22 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno nečitelně LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:40:00
Číslo položky: 15542
Poslední dražitel: 15812

Z Českomoravské Vysočiny
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:35:00
Číslo položky: 15567
Poslední dražitel: 15981

Junek Václav (1913 - 1976)

Warnemünde
vosková tempera na sololitu, 60 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15601
Poslední dražitel: 13961

Troup Miroslav (1917 - 1993)

Král a princezna
kombinovaná technika na kartonu, 52 x 72 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15650
Poslední dražitel: 14386

Výhled na Prahu
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15509
Poslední dražitel: 15936

Hommage á Claudio Monteverdi
lept na papíře, 43 x 28 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 1971, 31/70
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:30:00
Číslo položky: 15581
Poslední dražitel: 12841

kombinovaná technika na papíře, 15, 5 x 11, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15598
Poslední dražitel: 14440

Troup Miroslav (1917 - 1993)

Muži s vousy
kombinovaná technika na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1977, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15777
Poslední dražitel: 15412

Pavlík Václav (1901 - 1966)

olej na kartonu, 32 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15797
Poslední dražitel: 15158

Vrzal Bohumil (1940 - 2014)

Letní den
tempera + kombinovaná technika na kartonu, 34 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1998, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč