9 300 000 Kč

Číslo položky: 15524
Poslední dražitel: 15669

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

olej na plátně, 83 x 71 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 385 300 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  23:45:00
Číslo položky: 15783
Poslední dražitel: 15745

Melechov
olej na kartonu, 52 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  23:25:00
Číslo položky: 15753
Poslední dražitel: 14087

Na poli
olej plátno na překližce, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  23:20:00
Číslo položky: 15609
Poslední dražitel: 15384

Pytlák
olej na překližce, 50 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 87 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  23:15:00
Číslo položky: 15791
Poslední dražitel: 16014

Jirků Boris (* 1955)

Dvojice - Velký formát
akryl na sololitu, rozměry s rámem 223 x 145 cm, rám a malba velmi mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1998, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 106 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15776
Poslední dražitel: 14835

Jaro na vesnici
olej na kartonu, 46 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  23:10:00
Číslo položky: 15803
Poslední dražitel: 16022

Michalčík Antonín (1914 - 1998)

Žena se psem
olej na plátně, 100 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15604
Poslední dražitel: 15958

Jarní krajina s řekou
olej na kartonu, 38 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  23:00:00
Číslo položky: 15670
Poslední dražitel: 15930

Hofmann Vlastimil (1881 - 1970)

Smutný bača
olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, prověšené plátno, signováno PH, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 93 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15745
Poslední dražitel: 15982

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

kombinovaná technika, pryskyřice, rozměry včetně rámu 44 x 36 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč