9 300 000 Kč

Číslo položky: 13510
Poslední dražitel: 13066

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Konvolut 3 ks obrazů
konvolut 3 ks obrazů, 2x kvaš na papíře, 1x tuš-běloba na papíře, rozměry cca 25 x 40 cm, rámováno, rámy mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  20:35:00
Číslo položky: 13613
Poslední dražitel: 13245

Nesignováno

Portrét starce
olej na plátně, 46 x 33 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, rentoaláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  20:30:00
Číslo položky: 13606
Poslední dražitel: 13240

Milinovský Filip (1886 - 1958)

Na pouti
olej na kartonu, 34, 5 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  20:25:00
Číslo položky: 13607
Poslední dražitel: 13650

olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13521
Poslední dražitel: 13256

Dědina Jaroslav (1914 - ?)

Krajina před bouří
olej na překližce, 51 x 84 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1944
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  20:20:00
Číslo položky: 13525
Poslední dražitel: 14173

Černovický J. M. (1906 - 1991)

Rožmberk nad Vltavou
olej na kartonu, 50 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  20:10:00
Číslo položky: 13564
Poslední dražitel: 13262

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Citróny
pastel na papíře, 19, 5 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1942, č. 990
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13572
Poslední dražitel: 10846

Melichar Jan B. (1908 - 1994)

Hořce
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13530
Poslední dražitel: 14068

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Milenci
barevná litografie, 41 x 29 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, aut. tisk č. 5, datováno 1971
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  20:05:00
Číslo položky: 13531
Poslední dražitel: 14166

Velčovský Josef (* 1945)

Golfové hřiště
barevná litografie, 32 x 43 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 20/20, datováno 1991
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  20:00:00