9 300 000 Kč

Číslo položky: 13546
Poslední dražitel: 13283

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Přímoří
olej na kartonu, 26, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  20:30:00
Číslo položky: 13592
Poslední dražitel: 13216

Hundertwasser Friedensreich (1928 - 2000)

barevný ofset, 10 x 14 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno v kameni, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  20:20:00
Číslo položky: 13581
Poslední dražitel: 13222

olej na kartonu, 22 x 27, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  20:15:00
Číslo položky: 13582
Poslední dražitel: 11996

Smetanova vyhlídka v Lomnici nad Popelkou
olej plátno na kartonu, 29 x 35, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13590
Poslední dražitel: 13379

Vavřina František (1879 - 1935)

Stavidlo
olej plátno na kartonu, 27, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13554
Poslední dražitel: 13801

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Koňské spřežení
kombinovaná technika na papíře, 20 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  20:00:00
Číslo položky: 13562
Poslední dražitel: 13194

Jelínek František (1908 - 1990)

Podobizna
pastel na papíře, 60 x 45 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13560
Poslední dražitel: 13011

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Rybářské domky
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  23:40:00
Číslo položky: 13574
Poslední dražitel: 14116

olej na kartonu, 25 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  22:25:00
Číslo položky: 13587
Poslední dražitel: 13647

Körber Adolf (1887 - 1967)

Kachny na rybníce
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  22:05:00