9 300 000 Kč

Číslo položky: 13545
Poslední dražitel: 13197

Optimista
olej na plátně, 120 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2015, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  22:00:00
Číslo položky: 13520
Poslední dražitel: 13181

Nečitelně signováno (Josef Váchal ?)

Slet čarodějnic
pastel na papíře, 35 x 38, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, pasparta, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:55:00
Číslo položky: 13555
Poslední dražitel: 12701

Skaliska
olej na plátně, 71, 5 x 78 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13586
Poslední dražitel: 13646

Körber Adolf (1887 - 1967)

Pohled na zříceninu
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13532
Poslední dražitel: 13341

Chalupy v zimě
olej na plátně, 45 x 54 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:45:00
Číslo položky: 13605
Poslední dražitel: 13659

Chalupa v zimě
olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13563
Poslední dražitel: 13630

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Břízy
olej na plátně, nerámováno, 40 x 50 cm, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:40:00
Číslo položky: 13569
Poslední dražitel: 13634

Hilšer Theodor (1866 - 1930)

Dívčí poloakt s motýly
olej na kartonu, 101 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13566
Poslední dražitel: 13463

Venkovská chalupa
olej na kartonu, 29 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:35:00
Číslo položky: 13609
Poslední dražitel: 11809

Jedová chýše
olej na kartonu, 32, 5 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč