9 300 000 Kč

Číslo položky: 13601
Poslední dražitel: 13469

Miljan Niko (1891 - 1962)

Pohled na Dubrovník
olej na plátně, 80 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části obtisknutý vypínací rám, místy krakeláž, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:25:00
Číslo položky: 13541
Poslední dražitel: 14092

Jarní nálada
olej na kartonu, 25 x 35, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:20:00
Číslo položky: 13567
Poslední dražitel: 14205

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Krajina u Vysokého nad Jizerou
olej na plátně, 71 x 99 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nevypnuté plátno, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13515
Poslední dražitel: 12590

kombinovaná technika na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:15:00
Číslo položky: 13578
Poslední dražitel: 14165

olej na plátně, 32 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13537
Poslední dražitel: 14178

Koně na náměstí
olej na plátně, 50 x 73 cm, rámováno, malba mírně poškozena, v levé dolní části záplata, signováno PD, datováno 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:10:00
Číslo položky: 13600
Poslední dražitel: 13988

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Pradlena
akvarel na papíře, 42, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13528
Poslední dražitel: 11182

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Očekávání
olej na plátně, 75 x 95 cm, rámováno, signováno LD a UD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:05:00
Číslo položky: 13533
Poslední dražitel: 12313

Jihočeský rybník
olej plátno na kartonu, 31, 5 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13593
Poslední dražitel: 13216

Hundertwasser Friedensreich (1928 - 2000)

barevný ofset, 10 x 14 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno v kameni, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:00:00