9 300 000 Kč

Číslo položky: 13617
Poslední dražitel: 13248

Loučení
kvaš na papíře, 43 x 61, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1967
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:05:00
Číslo položky: 13522
Poslední dražitel: 12207

Modrý Vladimír (1907 - 1976)

Ledové království
tempera na papíře fixovaném na desce, 94 x 71 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:00:00
Číslo položky: 13523
Poslední dražitel: 12207

Modrý Vladimír (1907 - 1976)

Podvodní svět
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  20:55:00
Číslo položky: 13616
Poslední dražitel: 13247

Nečitelně signováno

Na pavlači
olej na dřevě, 30 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13583
Poslední dražitel: 13224

Skály
olej na překližce, 21 x 26, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  20:50:00
Číslo položky: 13509
Poslední dražitel: 13066

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Javornická pole na podzim
kvaš na papíře, 41 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  20:45:00
Číslo položky: 13584
Poslední dražitel: 13522

Chalupa u Novoknínska
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13612
Poslední dražitel: 13665

Nesignováno (Jindřich Bubeníček)

Rokytnice
akvarel na kartonu, 36 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13512
Poslední dražitel: 13978

Rybník na kraji lesa
olej na překližce, 41 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, popraskaná překližka, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  20:40:00
Číslo položky: 13611
Poslední dražitel: 13220

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

akvarel na kartonu, 36, 5 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1923
Příhoz: 100 Kč