9 300 000 Kč

Číslo položky: 13506
Poslední dražitel: 13974

Slavík

Pohled na Prahu
olej na plátně, 51 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  20:00:00
Číslo položky: 13504
Poslední dražitel: 13518

Lovecké zátiší
olej na plátně, 65 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 36 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  22:40:00
Číslo položky: 13542
Poslední dražitel: 12998

Hejna Václav (1914 - 1985)

Notre Dame v Paříži
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  22:35:00
Číslo položky: 13588
Poslední dražitel: 13228

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Chalupa za potokem
olej na plátně, 41, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně zvlněné plátno, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  22:20:00
Číslo položky: 13603
Poslední dražitel: 12255

olej na plátně, 50 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13556
Poslední dražitel: 13390

Paganini II
lept na papíře, 28 x 20 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  22:15:00
Číslo položky: 13610
Poslední dražitel: 12279

Wierer Alois (1878 - 1945)

Na procházce
olej na dřevě, 55 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13505
Poslední dražitel: 13330

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Západ slunce na moři
olej na plátně, 46 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  22:05:00
Číslo položky: 13561
Poslední dražitel: 14186

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Kytice s krajinou
olej na lepence, 100 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  22:00:00
Číslo položky: 13518
Poslední dražitel: 13476

Práce na poli
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  21:45:00