9 300 000 Kč

Číslo položky: 13524
Poslední dražitel: 13786

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Hry
olej na sololitu, 61 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:30:00
Číslo položky: 13559
Poslední dražitel: 12532

Liesler Josef (1912 - 2005)

Sen noci svatojánské
akvarel na papíře, 38 x 51 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13547
Poslední dražitel: 13249

olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:25:00
Číslo položky: 13550
Poslední dražitel: 14195

Ilustrace
tuš - běloba na papíře, 13, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 31 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:20:00
Číslo položky: 13516
Poslední dražitel: 11920

H. Lindner

Dívka v trávě
olej plátno na kartonu, 33 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:15:00
Číslo položky: 13565
Poslední dražitel: 14109

olej na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13577
Poslední dražitel: 14118

olej na kartonu, 25, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13602
Poslední dražitel: 13238

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Dívka s jablky
olej na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:10:00
Číslo položky: 13553
Poslední dražitel: 13691

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Práce na poli
kombinovaná technika na papíře, 17 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:05:00
Číslo položky: 13585
Poslední dražitel: 13798

Marešová Milada (1901 - 1987)

Motiv z Paříže
kombinovaná technika na papíře, 37, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1975
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč