9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Číslo položky: 13571
Poslední dražitel: 11265

Melichar Jan B. (1908 - 1994)

Na Slupi
olej na plátně, 55 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12