Chalupa u Novoknínska olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Rybník na kraji lesa olej na překližce, 41 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, popraskaná překližka, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Konvolut 3 ks obrazů konvolut 3 ks obrazů, 2x kvaš na papíře, 1x tuš-běloba na papíře, rozměry cca 25 x 40 cm, rámováno, rámy mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, 1. pol. 20. století