Předaukční výstava aukce září 2020 probíhá do 24. 9. 2020
každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 13605
Poslední dražitel: 13004

Chalupa v zimě
olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:10:00
Číslo položky: 13559
Poslední dražitel: 14023

Liesler Josef (1912 - 2005)

Sen noci svatojánské
akvarel na papíře, 38 x 51 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13577
Poslední dražitel: 14036

olej na kartonu, 25, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:15:00
Číslo položky: 13565
Poslední dražitel: 14027

olej na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13547
Poslední dražitel: 13249

olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:20:00
Číslo položky: 13609
Poslední dražitel: 14042

Jedová chýše
olej na kartonu, 32, 5 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13586

Körber Adolf (1887 - 1967)

Pohled na zříceninu
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:25:00
Číslo položky: 13566

Venkovská chalupa
olej na kartonu, 29 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13524
Poslední dražitel: 14067

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Hry
olej na sololitu, 61 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:30:00
Číslo položky: 13563
Poslední dražitel: 13210

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Břízy
olej na plátně, nerámováno, 40 x 50 cm, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2020  21:35:00