Předaukční výstava aukce září 2020 probíhá do 24. 9. 2020
každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16 hod.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5
Číslo položky: 13604
Poslední dražitel: 13239

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:45:00
Číslo položky: 13570
Poslední dražitel: 14202

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
plastika, bronz, výška včetně podstavce 55 cm, mramorový podstavec, signováno v dolní části, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13597
Poslední dražitel: 13397

Dáma s hnědou drapérií
olej na plátně, 80 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:50:00
Číslo položky: 13618
Poslední dražitel: 13249

Z Kraskova - vchod do dvora u Zavadilů
olej na plátně, 50 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1911, na zadní straně přípis autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13548
Poslední dražitel: 13507

Kupka sena
olej plátno na kartonu, 15 x 12, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13536
Poslední dražitel: 13354

Baletka
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Aktuální cena: 99 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:55:00
Číslo položky: 13614
Poslední dražitel: 13969

Herečka Anny Ondráková
olej na plátně, 100 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  22:00:00
Číslo položky: 13535
Poslední dražitel: 12077

Krajina u Pyšel
Vyvolávací cena: 390 000 Kč
Aktuální cena: 620 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

« 1 2 3 4 5