9 300 000 Kč

Číslo položky: 13514
Poslední dražitel: 13776

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Dívka s oslíkem
olej na kartonu, 71 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  20:55:00
Číslo položky: 13544
Poslední dražitel: 13602

V kolébce
tuš, běloba na papíře, 15 x 11, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13549
Poslední dražitel: 14194

Ilustrace
tuš - běloba na papíře, 15 x 11, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  20:50:00
Číslo položky: 13599
Poslední dražitel: 13064

Na lovu
akvarel na papíře, 22, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13551
Poslední dražitel: 13798

perokresba, 13, 5 x 9, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1981
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  20:45:00
Číslo položky: 13552
Poslední dražitel: 13799

České středohoří 1929
perokresba, 14 x 9, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír mírně zvlněn, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  20:40:00
Číslo položky: 13591
Poslední dražitel: 14221

Hundertwasser Friedensreich (1928 - 2000)

barevný ofset, 19, 5 x 14, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou LD, 9687/10000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13557
Poslední dražitel: 11712

olej na plátně, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno zvlněné, v levé horní části protrženo o velikosti cca 0, 5 cm, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  20:35:00
Číslo položky: 13507
Poslední dražitel: 13482

Kupka František (1871 - 1957)

Zvony
lept na papíře, 27, 5 x 23 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  20:30:00
Číslo položky: 13513
Poslední dražitel: 14170

Monogram F. M. (František Muzika)

tuš na papíře, 18 x 22 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno monogramem PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč