9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Číslo položky: 13529
Poslední dražitel: 12471

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Dvojice
olej na plátně, 61 x 80 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1999, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  21:10:00
Číslo položky: 13580
Poslední dražitel: 13642

olej na kartonu, 25, 5 x 34, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  21:05:00
Číslo položky: 13571
Poslední dražitel: 11265

Melichar Jan B. (1908 - 1994)

Na Slupi
olej na plátně, 55 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12