Mořské pobřeží olej na sololitu, 70 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vesnice v zimě olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen