9 300 000 Kč

Číslo položky: 13561
Poslední dražitel: 14186

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Kytice s krajinou
olej na lepence, 100 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  22:00:00
Číslo položky: 13518
Poslední dražitel: 13476

Práce na poli
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  21:45:00
Číslo položky: 13543
Poslední dražitel: 10822

Haun August Carl (1815 - 1894)

Pohled na Karlovy Vary od Lützowovy vily
kombinovaná technika na kartonu, 33 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  21:40:00
Číslo položky: 13527
Poslední dražitel: 13933

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Mlýnský náhon
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  21:35:00
Číslo položky: 13526
Poslední dražitel: 14173

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Řeka Jizera
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1961, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  21:30:00
Číslo položky: 13534
Poslední dražitel: 14178

Zima na vesnici
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13540
Poslední dražitel: 13344

Konečný Josef (1907 - 1989)

olej na sololitu, 70 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  21:25:00
Číslo položky: 13568
Poslední dražitel: 14206

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Vesnice v zimě
olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13608
Poslední dražitel: 13392

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
kombinovaná technika na kartonu, 44 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  21:20:00
Číslo položky: 13589
Poslední dražitel: 13228

Resle S.

Portréty šlechticů
konvolut 2 ks obrazů, olej na plátně, 21 x 15, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH a LH, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2020  21:15:00