9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »
Číslo položky: 13535
Poslední dražitel: 11905

Krajina u Pyšel
Vyvolávací cena: 390 000 Kč
Dosažená cena: 1 060 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  22:40:00
Číslo položky: 13618
Poslední dražitel: 14147

Z Kraskova - vchod do dvora u Zavadilů
olej na plátně, 50 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1911, na zadní straně přípis autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 55 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  22:20:00
Číslo položky: 13570
Poslední dražitel: 14201

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
plastika, bronz, výška včetně podstavce 55 cm, mramorový podstavec, signováno v dolní části, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  22:00:00
Číslo položky: 13604
Poslední dražitel: 13239

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13614
Poslední dražitel: 14237

Herečka Anny Ondráková
olej na plátně, 100 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 145 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13536
Poslední dražitel: 14182

Baletka
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:55:00
Číslo položky: 13548
Poslední dražitel: 13507

Kupka sena
olej plátno na kartonu, 15 x 12, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:50:00
Číslo položky: 13597
Poslední dražitel: 13397

Dáma s hnědou drapérií
olej na plátně, 80 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13517
Poslední dražitel: 14063

Předjaří na Milovech
olej na plátně, 29, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1957, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 93 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:45:00
Číslo položky: 13508
Poslední dražitel: 13766

Ilustrace
barevná litografie, 46, 5 x 40 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, 26/70, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 26 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »