1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 1958
Poslední dražitel: 2071

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Mužský akt s koňmi
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, malba v dolní části poškozena odpadnutím, signováno LD
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.9.2007  21:10:00
Číslo položky: 1989
Poslední dražitel: 2440

Schulz Karl Friedrich (1796 - 1866)

Průhled zámeckými arkádami
olej plátno na kartonu, 37 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1854
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.9.2007  21:05:00
Číslo položky: 949
Poslední dražitel: 1949

Neznámý autor

Vysvobození
olej na plátně, 60 x 73 cm, nerámováno, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.9.2007  21:00:00
Číslo položky: 1969
Poslední dražitel: 2263

Dier Erhard Amadeus (1893 - 1969)

Červené paraplíčko
olej na dřevě, 32 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.9.2007  20:55:00
Číslo položky: 2153
Poslední dražitel: 2191

Goth J.

Čtenářka
akvarel na papíře, 41 x 30, 5 cm, nerámováno, pasparta, signováno LD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.9.2007  20:35:00
Číslo položky: 2144
Poslední dražitel: 2410

Augusta A.

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.9.2007  20:15:00
Číslo položky: 2142
Poslední dražitel: 2239

Rolín Viktor (1887 - 1942)

olej na překližce, 51 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.9.2007  20:05:00
Číslo položky: 2141
Poslední dražitel: 2238

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Kosatce
olej na plátně, 48 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD monogramem J. S.
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.9.2007  20:00:00
Číslo položky: 2139
Poslední dražitel: 2590

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 43 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.9.2007  21:55:00
Číslo položky: 2137
Poslední dražitel: 2465

Kaván František ?

Kupky sena
olej na kartonu, 17 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.9.2007  21:45:00

1 2 3 4 5 6 7 8 »