1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 6459
Poslední dražitel: 7808

Marvánek Otakar ? (1884 - 1921)

Borovice
olej na kartonu, 50, 5 x 66, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba silně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2014  21:45:00
Číslo položky: 6463
Poslední dražitel: 7527

Nečitelně signováno

Sklizeň úrody
olej na dřevě, 27 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, datováno 1885
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2014  21:40:00
Číslo položky: 6456
Poslední dražitel: 7187

Pod Malou Fatrou
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2014  21:25:00
Číslo položky: 6187
Poslední dražitel: 7429

Nowak Willi (1886 - 1977)

Dívka s jablky
kvaš na papíře, 46 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signován PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2014  21:20:00
Číslo položky: 6455
Poslední dražitel: 7802

Motiv z Jižních Čech
olej na kartonu, 34, 5 x 49 cm, rámováno rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2014  21:10:00
Číslo položky: 6462
Poslední dražitel: 7808

Nečitelně signováno

Portrét muže s cigaretou
olej na kartonu, 29, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2014  21:05:00
Číslo položky: 6465
Poslední dražitel: 6231

Malý Václav (1874 - 1935)

V lese
olej na kartonu, 33 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2014  20:45:00
Číslo položky: 6460
Poslední dražitel: 7670

Portrét muže v klobouku
černobílá litografie na papíře, 23, 5 x 15, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2014  20:25:00
Číslo položky: 6464
Poslední dražitel: 7810

Nečitelně signováno

Portrét muže v klobouku
olej na dřevě, 16 x 12 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PH, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6458
Poslední dražitel: 7806

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Kvetoucí plevel
olej na plátně, 81, 5 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem J. W. M. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2014  20:20:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 »