Motiv z Jižních Čech olej na kartonu, 34, 5 x 49 cm, rámováno rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét muže v klobouku černobílá litografie na papíře, 23, 5 x 15, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století