« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 4820
Poslední dražitel: 5347

olej na dřevě, 21, 5 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  21:00:00
Číslo položky: 4814
Poslední dražitel: 4724

Unbereit Paul (1884 - 1937)

Ulička
olej na dřevě, 29 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  20:40:00
Číslo položky: 4812
Poslední dražitel: 4717

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej na plátně, 65 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  20:30:00
Číslo položky: 4808
Poslední dražitel: 4915

Alenka v říši divů
barevná litografie, 34, 5 x 25 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1975
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  20:25:00
Číslo položky: 4807
Poslední dražitel: 5125

Ovocné zátiší
olej na kartonu, 24, 5 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  20:05:00
Číslo položky: 4794
Poslední dražitel: 5841

olej na plátně, 118 x 98 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  22:00:00
Číslo položky: 4805
Poslední dražitel: 5062

Jarní nálada na Želetavce
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  21:50:00
Číslo položky: 4800
Poslední dražitel: 5118

Černý kocour
olej na kartonu, 27 x 41 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1985, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  21:45:00
Číslo položky: 4802
Poslední dražitel: 4715

Pitto Giuseppe (1857 - 1928)

Na trhu
olej na plátně, 60 x 80, 5 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4801
Poslední dražitel: 6077

Bím Tomáš (* 1946)

Bazén
olej na plátně, 27 x 25 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  21:35:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »