9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

« 1 2 3 4 5 6 7
Číslo položky: 4733
Poslední dražitel: 5369

Koupání u řeky
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  20:50:00
Číslo položky: 4764
Poslední dražitel: 5901

Moře
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  20:20:00
Číslo položky: 4771
Poslední dražitel: 5751

Škrabánek František (1901 - 1971)

olej na kartonu, 47 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  20:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7

do aukce Květen 2020.