Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7
Číslo položky: 4764
Poslední dražitel: 5901

Moře
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  20:20:00
Číslo položky: 4771
Poslední dražitel: 5751

Škrabánek František (1901 - 1971)

olej na kartonu, 47 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  20:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7

do květnové aukce 2018