« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 4829
Poslední dražitel: 6041

Musil Leopold (1920 - 1997)

olej na plátně, 82 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  20:00:00
Číslo položky: 4817
Poslední dražitel: 4694

Březina Václav (1862 - 1906)

Kosmonosy
olej na kartonu, 29, 5 x 20, 5 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 50 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  22:00:00
Číslo položky: 4831
Poslední dražitel: 5734

Bažanti
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  21:55:00
Číslo položky: 4828
Poslední dražitel: 5261

Nad splavem
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  21:50:00
Číslo položky: 4826
Poslední dražitel: 4927

Útočící tygři
kvaš na papíře, 34, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  21:45:00
Číslo položky: 4811
Poslední dražitel: 5340

Lískovec

Pouliční prodavač
olej na plátně, 71 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  21:40:00
Číslo položky: 4825
Poslední dražitel: 5736

Jelen v říji
olej na plátně, 49, 5 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  21:35:00
Číslo položky: 4816
Poslední dražitel: 5167

Střelený dravec
olej na plátně, 34, 5 x 43, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, na 5 místech miniaturně odpadlá, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  21:25:00
Číslo položky: 4824
Poslední dražitel: 4332

Pavlík Václav (1901 - 1966)

olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  21:20:00
Číslo položky: 4822
Poslední dražitel: 4898

Pausinger Paula Helene (1871 - 1956)

Rozkvetlá zahrada
olej na kartonu, 39, 5 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2012  21:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE