« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 4784
Poslední dražitel: 5918

Soukup František (1879 - 1957)

Janovice - Na Zrcadle
olej na kartonu, 40 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno LD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  20:05:00
Číslo položky: 4780
Poslední dražitel: 4894

Funus
olej na plátně, 79 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  22:30:00
Číslo položky: 4716
Poslední dražitel: 4860

Commedia dell´arte I
tříbarevná suchá jehla, 29 x 39 cm, pasparta, signováno UD, datováno 1942, číslováno 14/500
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  21:55:00
Číslo položky: 4770
Poslední dražitel: 6035

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

Rozkvetlá louka
olej na kartonu, 48 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  21:50:00
Číslo položky: 4775
Poslední dražitel: 6052

Předjaří na Vysočině
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  21:40:00
Číslo položky: 4782
Poslední dražitel: 6066

Mukařovský Josef (1851 - 1921)

U studny
akvarel na kartonu, 70 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  21:10:00
Číslo položky: 4701
Poslední dražitel: 5351

Cesta v lukách
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  21:05:00
Číslo položky: 4779
Poslední dražitel: 5869

Na oharkové pouti
akvarel na papíře, 28, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  21:00:00
Číslo položky: 4778
Poslední dražitel: 5440

Lokomotivy
olej na kartonu, 44 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  20:55:00
Číslo položky: 4776
Poslední dražitel: 5841

Drtikol František (1883 - 1961)

Ovocné zátiší
olej na kartonu, 28, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2012  20:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE