« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 4838
Poslední dražitel: 5361

Souček Karel (1885 - 1972)

Prodavač koberců
olej na kartonu, 37, 5 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PU, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  21:10:00
Číslo položky: 4725
Poslední dražitel: 4654

Štursa Jan (1880 - 1925)

Vítězství
výška 70 cm, mramorový podstavec, signováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  21:05:00
Číslo položky: 4762
Poslední dražitel: 4698

Letní krajina s rybníkem
olej na lepence, 29, 5 x 43 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  20:55:00
Číslo položky: 4837
Poslední dražitel: 5359

Souček Karel (1885 - 1972)

Na ulici v Turkestaně
olej na překližce, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  20:50:00
Číslo položky: 4836
Poslední dražitel: 5359

Souček Karel (1885 - 1972)

Krám v Turkestaně
olej na překližce, 35 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  20:40:00
Číslo položky: 4661
Poslední dražitel: 5346

Peters Otto (1882 - 1952)

olej na plátně, 101 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  20:30:00
Číslo položky: 4834
Poslední dražitel: 5673

Panuška Vladislav (1902 - 1959)

olej na kartonu, 47 x 57, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4763
Poslední dražitel: 6060

Březina Václav (1862 - 1906)

V parku
olej na lepence, 30, 5 x 43 cm, rámováno, rám poškozen, nesignováno, zezadu přípis zřejmě autorem V. Březina
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  20:20:00
Číslo položky: 4832
Poslední dražitel: 4732

Ulšmíd Václav F. (1903 - ?)

V senách
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  20:10:00
Číslo položky: 4830
Poslední dražitel: 5354

Černovický J. M.

Dívčí akt před zrcadlem
olej na plátně, 74 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2012  20:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »