« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 4803
Poslední dražitel: 4716

Pitto Giuseppe (1857 - 1928)

Motiv z Florencie
olej na plátně, 68 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  21:25:00
Číslo položky: 4798
Poslední dražitel: 6053

Melnikov Fedor Ivanovich (1892 - 1979)

Ovčák s ovcemi
olej na plátně, 35 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD,
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  21:15:00
Číslo položky: 4797
Poslední dražitel: 6076

Staré chalupy
kvaš na papíře, 43, 5 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  21:10:00
Číslo položky: 4796
Poslední dražitel: 5352

Wiesner Richard (1900 - 1972)

Dáma před zrcadlem
olej na kartonu, 49 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  21:05:00
Číslo položky: 4793
Poslední dražitel: 5728

Böhme Karl Theodor (1866 - 1939)

Moře
olej na plátně, 66 x 98 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1898, München, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  21:00:00
Číslo položky: 4795
Poslední dražitel: 5452

olej na kartonu, 36, 5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4792
Poslední dražitel: 5873

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Zátiší s jablky a hruškami
olej na plátně, 38 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  20:50:00
Číslo položky: 4788
Poslední dražitel: 5447

Lokomotivy
olej na kartonu, 50 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  20:30:00
Číslo položky: 4525
Poslední dražitel: 5351

olej na kartonu, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 20 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  20:25:00
Číslo položky: 4658
Poslední dražitel: 5382

Körber Adolf (1887 - 1967)

Zámek Hrubý Rohozec
olej na plátně, 94 x 129, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2012  20:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »