Zátiší s jablky a hruškami olej na plátně, 38 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jarní krajina olej na kartonu, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen