1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4451
Poslední dražitel: 4208

Malý Václav (1874 - 1935)

olej na kartonu, 59 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 28 611 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011  21:10:00
Číslo položky: 4463
Poslední dražitel: 5709

Postavy
olej na kartonu, 36, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011  20:45:00
Číslo položky: 4462
Poslední dražitel: 5696

V bukovém lese
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011  20:35:00
Číslo položky: 4460
Poslední dražitel: 5077

olej na kartonu, 25 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011  20:30:00
Číslo položky: 4458
Poslední dražitel: 5610

Zima na venkově
olej na plátně, 49 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011  20:25:00
Číslo položky: 4457
Poslední dražitel: 5541

olej plátno na kartonu, 16, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011  20:20:00
Číslo položky: 4455
Poslední dražitel: 4693

Malý Václav (1874 - 1935)

Kameničky u Trhové Kamenice (Železné hory)
olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011  20:15:00
Číslo položky: 4454
Poslední dražitel: 5289

olej na překližce, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011  20:10:00
Číslo položky: 4453
Poslední dražitel: 4929

O žních
olej na překližce, 27, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011  20:00:00
Číslo položky: 4547
Poslední dražitel: 4926

Letní noc
mezzotinta, 53, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2011  22:15:00

1 2 3 4 5 6 7 8 »