« 1 2 3 4 5 6 7 8
Číslo položky: 4008
Poslední dražitel: 5139

Kupka sena s letadlem
barevná litografie, 42 x 32 cm, nerámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1975, autorský tisk č. 5
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  20:50:00
Číslo položky: 4007
Poslední dražitel: 5144

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Oráč s koněm
akvarel na papíře, 34 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  20:40:00
Číslo položky: 4002
Poslední dražitel: 4508

Karel Hynek Mácha
jednobarevná litografie na papíře, 34 x 28 cm, signováno tužkou PD, nerámováno, volně loženo, papír po okrajích mírně poškozen, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 25 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  20:35:00
Číslo položky: 3961
Poslední dražitel: 5019

Kupka Karel (1905 - ?)

olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4006
Poslední dražitel: 4107

Příhoda Václav (1888 - 1941)

La Caire
olej na plátně, 63 x 65 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  20:30:00
Číslo položky: 4005
Poslední dražitel: 5149

Passerová Marie (1903 - ?)

olej na plátně, 35 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  20:20:00
Číslo položky: 4004
Poslední dražitel: 5151

Hrad Lipnice
kombinovaná technika, olej, tempera na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  20:15:00
Číslo položky: 4000
Poslední dražitel: 4945

Passerová Marie (1903 - ?)

Lesní cesta
olej na plátně, 25, 5 x 40 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8