Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4101
Poslední dražitel: 5101

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

pastel na papíře, 47 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2010  21:15:00
Číslo položky: 4098
Poslední dražitel: 5126

Rybář
olej na kartonu, 38 x 30 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2010  20:55:00
Číslo položky: 4095
Poslední dražitel: 3912

U Břevnova
olej plátno na kartonu, 24 x 31, 5 cm, nerámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2010  20:40:00
Číslo položky: 4093
Poslední dražitel: 5177

Malínský Jaroslav (1897 - 1978)

Zátiší s vínem a cibulí
olej na plátně, 24 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2010  20:30:00
Číslo položky: 4091
Poslední dražitel: 3909

Matěj (od západu)
olej na kartonu, 25 x 33 cm, nerámováno, pasparta, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2010  20:20:00
Číslo položky: 3915
Poslední dražitel: 5097

Praha z Chodkových sadů
olej na kartonu, 19 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2010  20:15:00
Číslo položky: 4062
Poslední dražitel: 4402

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Pradlena
litografie na papíře, 20, 5 x 15, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2010  20:00:00
Číslo položky: 4087
Poslední dražitel: 4570

V lese
mezzotinta, 54, 5 x 41, 5 cm, rámováno, papír poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  21:55:00
Číslo položky: 4086
Poslední dražitel: 3905

Nesignováno

Alpská krajina
olej na plátně, 98, 5 x 72, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  21:50:00
Číslo položky: 4085
Poslední dražitel: 4971

Směšný Josef (1907 - 1990)

Zátiší se džbánem
olej na kartonu, 46 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1949
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  21:45:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE