« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4064
Poslední dražitel: 4296

Lštěň u Hostomic
olej na kartonu, 24, 5 x 33 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  20:10:00
Číslo položky: 4063
Poslední dražitel: 5199

Večerní ulička
tužka na papíře, 30 x 22 cm, nerámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  20:05:00
Číslo položky: 4057
Poslední dražitel: 4965

Rameno Vltavy u Troje
olej plátno na kartonu, 23 x 33 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  22:10:00
Číslo položky: 4061
Poslední dražitel: 4957

Na Vltavě
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  22:05:00
Číslo položky: 4060
Poslední dražitel: 5205

Radimský Václav (1867 - 1946)

Vrby na Labi
olej na kartonu, 54, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 185 000 Kč
Dosažená cena: 215 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  21:45:00
Číslo položky: 4054
Poslední dražitel: 4221

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

akvarel na papíře, 38, 5 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 24 611 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  21:35:00
Číslo položky: 4055
Poslední dražitel: 5189

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  21:30:00
Číslo položky: 4056
Poslední dražitel: 4887

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  21:25:00
Číslo položky: 4044
Poslední dražitel: 4634

olej na kartonu, 34, 5 x 44, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  21:20:00
Číslo položky: 4051
Poslední dražitel: 3879

U Libně
olej na kartonu, 21 x 25 cm, nerámováno, pasparta, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  20:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »