« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4027
Poslední dražitel: 4268

Mlýnek na Rokytce
olej na plátně, 35, 5 x 50, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  21:40:00
Číslo položky: 3703
Poslední dražitel: 5008

Svoboda Josef (1901 - ?)

Mostar
olej na plátně, 89, 5 x 89, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 20 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  21:35:00
Číslo položky: 4036
Poslední dražitel: 5178

Železný Brod
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4035
Poslední dražitel: 5144

Karas Karel (1892 - 1969)

Podzimní nálada u rybníka
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  21:30:00
Číslo položky: 4034
Poslední dražitel: 4533

Drtikol František (1883 - 1961)

Dívka mezi stromy
olej na kartonu, 30, 5 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  21:25:00
Číslo položky: 4033
Poslední dražitel: 4861

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Zátiší s rozříznutým melounem
olej na plátně, 62, 5 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 84 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  21:20:00
Číslo položky: 4030
Poslední dražitel: 4524

olej na překližce, 51 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  20:55:00
Číslo položky: 4026
Poslední dražitel: 4526

Jarní (Dolánky)
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 52 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  20:45:00
Číslo položky: 4025
Poslední dražitel: 4927

Braunerová Zdenka (1858 - 1934)

Studie pekaře
kvaš na papíře, 29 x 33, 5 cm, nerámováno, pasparta, mírně poškozeno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  20:20:00
Číslo položky: 4024
Poslední dražitel: 5136

Nebeský Zdeněk (1907 - ?)

olej na plátně, 54 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  20:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »