Noční krajina olej na plátně, 30 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Bošilec - Blata olej na plátně, 62 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1956, zakoupeno z umělecké pozůstalosti autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen