« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4049
Poslední dražitel: 4725

Schmidt Oskar

Vídeňská opera
akvarel na papíře, 26 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  20:45:00
Číslo položky: 4048
Poslední dražitel: 3878

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Praha z Hradčan
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  20:40:00
Číslo položky: 4042
Poslední dražitel: 5190

Medvecká Mária (1914 - 1986)

Slunečnice ve váze
olej plátno na kartonu, 34 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  20:30:00
Číslo položky: 4047
Poslední dražitel: 5179

Medvecká Mária (1914 - 1986)

olej na plátně, 18 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4045
Poslední dražitel: 5200

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  20:25:00
Číslo položky: 4043
Poslední dražitel: 5091

Sedící dívčí akt
tužka na papíře, 39 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 29. 4. 1949
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  20:15:00
Číslo položky: 4041
Poslední dražitel: 3872

Skála Vít (1883 - 1967)

Pohled na Trosky
olej na kartonu, 22 x 32 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  20:05:00
Číslo položky: 4040
Poslední dražitel: 5177

Na dvorku
olej plátno na kartonu, 22 x 22, 5, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2010  20:00:00
Číslo položky: 4038
Poslední dražitel: 5190

Noční krajina
olej na plátně, 30 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  21:55:00
Číslo položky: 3907
Poslední dražitel: 4377

Bošilec - Blata
olej na plátně, 62 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1956, zakoupeno z umělecké pozůstalosti autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  21:45:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »