« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4022
Poslední dražitel: 4119

Holý Miloslav (1897 - 1974)

U cesty
olej na plátně, 40, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  20:05:00
Číslo položky: 4021
Poslední dražitel: 4737

Petr Bezruč
litografie, 39 x 29 cm, nerámováno, volně loženo, papír po okrajích mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  20:00:00
Číslo položky: 4020
Poslední dražitel: 3822

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  22:00:00
Číslo položky: 3968
Poslední dražitel: 4711

Jelínek František A. (1890 - 1977)

olej na plátně, 95 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  21:55:00
Číslo položky: 3963
Poslední dražitel: 3827

olej na kartonu, 52 x 67 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  21:40:00
Číslo položky: 4019
Poslední dražitel: 3855

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 25, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  21:35:00
Číslo položky: 4016
Poslední dražitel: 5074

Předjaří na venkově
olej na kartonu, 25,5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  21:30:00
Číslo položky: 4014
Poslední dražitel: 4517

Krkonoše - Rokytnice
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  21:20:00
Číslo položky: 4013
Poslední dražitel: 3851

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 25, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  21:15:00
Číslo položky: 4010
Poslední dražitel: 5045

Zimní krajina s potokem
olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2010  20:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »