« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4082
Poslední dražitel: 5175

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůň u Týnce
olej na kartonu, 49 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  21:30:00
Číslo položky: 4080
Poslední dražitel: 5231

Vřesoviště
kombinovaná technika na papíře, 43 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  21:20:00
Číslo položky: 4078
Poslední dražitel: 5168

olej na plátně, 20, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  21:10:00
Číslo položky: 4074
Poslední dražitel: 4897

Kostel Budeč
olej na plátně, 140 x 170 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  21:05:00
Číslo položky: 4071
Poslední dražitel: 3894

Mostar
olep plátno na kartonu, 35 x 45, 5 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  20:55:00
Číslo položky: 4072
Poslední dražitel: 4775

Portrét chlapce
olej na plátně, 69 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  20:50:00
Číslo položky: 4069
Poslední dražitel: 3893

Před Libeňským mostem
olej na kartonu, 20, 5 x 25 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  20:40:00
Číslo položky: 4065
Poslední dražitel: 4678

Zima na venkově
olej na plátně, 30, 5 x 40, 5 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  20:35:00
Číslo položky: 4067
Poslední dražitel: 5219

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Dáma v klobouku
litografie, 39, 5 x 29 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  20:30:00
Číslo položky: 4068
Poslední dražitel: 5110

Nesignováno

Romantická krajina s jezerem
olej na kartonu, 22 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2010  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »