Labská tůň u Týnce olej na kartonu, 49 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kostel Budeč olej na plátně, 140 x 170 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen