1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 3948
Poslední dražitel: 3707

U Trhové Kamenice
olej na kartonu, 48, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2010  20:50:00
Číslo položky: 4114
Poslední dražitel: 4586

olej na plátně, 70 x 95 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na třech místech původně protrženo, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2010  20:30:00
Číslo položky: 4111
Poslední dražitel: 5136

olej na plátně, 27, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2010  20:25:00
Číslo položky: 4112
Poslední dražitel: 5206

Bezděz
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2010  20:20:00
Číslo položky: 4110
Poslední dražitel: 4457

Tetřevi
olej na kartonu, 36 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2010  20:10:00
Číslo položky: 4103
Poslední dražitel: 5222

Černá u Lomnice nad Popelkou
olej plátno na kartonu, 24, 5 x 33 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2010  22:00:00
Číslo položky: 3942
Poslední dražitel: 3838

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

tužka, pastel na papíře, 31 x 42 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2624
Poslední dražitel: 3785

Malíř se svým modelem
olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2010  21:50:00
Číslo položky: 4106
Poslední dražitel: 4585

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Zátiší se džbánem
proláž, 30, 5 x 39 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno monogramem J. K. PD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4105
Poslední dražitel: 5136

Kresba k básni Hořká
akvarel na papíře, 22, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2010  21:35:00

1 2 3 4 5 6 7 8 »