9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůň
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 195 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021 22:40:00

Číslo položky: 14714
Poslední dražitel: 14067

Květný den
olej na plátně, 89 x 139, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 193 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2017 21:50:00

Číslo položky: 9597
Poslední dražitel: 10268

Léto na venkově
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010 20:50:00

Číslo položky: 3908
Poslední dražitel: 5041

Kubín Otakar (1883 - 1969)

olej na plátně, 64, 5 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, vystaveno na výstavě umělecké besedy v Obecním domě v roce 1934 a 1938
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012 21:55:00

Číslo položky: 5096
Poslední dražitel: 4967

Zátiší s ovocem
olej na lepence, 22 x 31 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1943, přiložen odborný znalecký posudek
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 22:05:00

Číslo položky: 8114
Poslední dražitel: 9436

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Dívčí akt s holubicí
olej na plátně, 95 x 75 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 21:55:00

Číslo položky: 14095
Poslední dražitel: 13582

Pohled na zámek Humprecht
olej na kartonu, 26, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021 22:20:00

Číslo položky: 14685
Poslední dražitel: 13043

Eugen von Kahler (1882 - 1911)

Siesta
olej na plátně, 44 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2023 22:35:00

Číslo položky: 16155
Poslední dražitel: 15677

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Kúros
výška 64 cm, cín, zlaceno, značeno ve spodní části, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 186 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020 22:10:00

Číslo položky: 13348
Poslední dražitel: 13128

Sklizeň úrody
olej na plátně, 91 x 139 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007 21:35:00

Číslo položky: 2249
Poslední dražitel: 2822