Zrcadlení olej na kartonu, 70, 5 x 102 cm, rámováno, rám mírně poškozen, při okrajích karton místy poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Stany kombinovaná technika, olej, tempera na kartonu, 9, 7 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Květinový trh olej na plátně, 67 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na třech místech protrženo, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Slepé rameno olej na plátně, 88, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž, signováno LD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský motiv olej plátno na kartonu, 49 x 69 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, silně zažloutlý lak, signováno nečitelně PD, datováno 1913
Pozdrav ze Špičáku olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen