9 300 000 Kč

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Užhorodský zámek
olej na plátně, 63, 5 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 321 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 21:50:00

Číslo položky: 9059
Poslední dražitel: 10399

Venkovský rybník
olej na plátně, 80, 5 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, mírná krakeláž, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 320 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015 23:35:00

Číslo položky: 7160
Poslední dražitel: 8476

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůň
olej na kartonu, 69 x 98, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 320 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.3.2024 23:30:00

Číslo položky: 16786
Poslední dražitel: 17001

Monogram M. S. (Marianne Stokes)

Dívka s kolouškem
kombinovaná technika na dřevě, 76 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1900, motiv obrazu použit na obálku "The Ladies Home Journal" z února roku 1907
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 316 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2023 00:50:00

Číslo položky: 16266
Poslední dražitel: 16582

Aeroplanes deperdussin
olej na překližce, 15 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 315 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012 22:00:00

Číslo položky: 5363
Poslední dražitel: 6522

Muzika František (1900 - 1974)

Vyvolávací cena: 280 000 Kč
Dosažená cena: 315 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2014 22:20:00

Číslo položky: 6482
Poslední dražitel: 7565

Pětidukát - sv. Václav 1929

Au 986/1000, váha 17, 455 g, průměr 34 mm, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1929, mírně poškozeno, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Dosažená cena: 315 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021 22:05:00

Číslo položky: 14077
Poslední dražitel: 14222

10 Dukát - sv. Václav 1933

Au 986/1000, váha 34, 884 g, průměr 42 mm, rok 1933, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 315 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023 22:40:00

Číslo položky: 16698
Poslední dražitel: 15404

Břízový háj
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 313 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013 22:20:00

Číslo položky: 6157
Poslední dražitel: 7505

Barel
olej na kartonu, 19 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1971, zezadu věnování od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 69 000 Kč
Dosažená cena: 310 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 22:00:00

Číslo položky: 8447
Poslední dražitel: 9804