Ilustrace ke knize Rudyard Kipling, Stopka a spol. olej na plátně, 49 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní a dolní části zamalovány nápisy "Rudyard Kipling" a "Stopka a spol.", přiložena fotografie obrazu pod UV lampou,
signován...
Labyrint světa a ráj srdce, konvolut 7 kusů grafických listů 7 kusů kolorovaných suchých jehel, v původních deskách, album číslo 83/100, volně loženo, perfektní stav, rozměry cca 44 x 33 cm výřez pasparty, Lyra Pragensis 1990, vše signováno tužkou vpravo dole, ...
Turecký důstojník pastel na papíře, 76 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PH, datováno 1997, zezadu potvrzení z výstavy z roku 1997
Krajina s rybníkem olej na dřevě, 89 x 67 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD (pravděpodobně v průběhu 2. sv. války signatura neodborně zamalována), původní podpis pravděpodobně "Chittussi - okru...
Banditi olej na plátně, 50 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina s řekou olej na plátně, 87 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zámek v Užhorodě olej na kartonu, 69 x 57, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen