Krajina před bouří olej na plátně, 112 x 112 cm, nerámováno, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
V parku u řeky olej na plátně, 82, 5 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Hrušky olej na kartonu, 36, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943, dílo zapsáno v soupisu autorova díla pod číslem 1639, ověřovací certifikát pravosti díla a koresp...
Krajina s řekou (Stoj) olej na plátně, 72 x 61, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
V přístavu olej na plátně bez vypínacího rámu, 37 x 57, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nesignováno, zepředu kovový štítek Otakar Lebeda, zezadu na plátně razítko z výstavy Mánes 1926 ?
Všesokolský slet olej na plátně, 69, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, drobné oděrky, zezadu razítko, signováno PD s přípisem skiza, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Mlhavé ráno nad Labskou zátokou olej na kartonu, 50, 5 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní nálada olej na plátně, 95 x 115 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen