Jméno:
Heslo:

palicka

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | »

Ponocný
kvaš na papíře, 58 x 36 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1947, na zadní straně krycího kartonu štítek původního vlastníka, přiložena kopie dopisu Josefa Lady původnímu majiteli obrazu, redaktoru Mladé fronty F. K. Zemanovi ze září 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml., vysoce kvalitní dílo galerijní úrovně, hodnoty a rozměru

Vyvolávací cena: 1 500 000,- Kč
Dosažená cena: 1 600 000,- Kč
   Příhoz: 10 000,- Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012 22:00:00    historie příhozů

Číslo položky: 5360
Poslední dražitel: 2135

Pumpa
kombinovaná technika, olej - tempera na papíře, fixováno na překližce, 27 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, v dolní části přemalby a podmalby, pod UV lampou viditelné skvrny v dolní polovině obrazu, signováno 2 x, PD i LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, vystaveno v roce 1939 v Alšově síni, č. katalogu 21 a v umělecké besedě v Obecním domě v Praze v březnu 1940, č. katalogu 165, restaurátorská zpráva přiložena

Vyvolávací cena: 395 000,- Kč
Dosažená cena: 1 160 000,- Kč
   Příhoz: 10 000,- Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013 22:25:00    historie příhozů

Číslo položky: 6257
Poslední dražitel: 2265

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Řeka Uh
olej na plátně, 144, 5 x 117 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 295 000,- Kč
Dosažená cena: 830 000,- Kč
   Příhoz: 10 000,- Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014 22:35:00    historie příhozů

Číslo položky: 6594
Poslední dražitel: 2575

Starý přístav v Dubrovníku večer
olej na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1910, zezadu přípis tužkou, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 220 000,- Kč
Dosažená cena: 520 000,- Kč
   Příhoz: 10 000,- Kč

Ukončení aukce: 27.5.2015 22:45:00    historie příhozů

Číslo položky: 7354
Poslední dražitel: 1158

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Zátiší s květinami
kombinovaná technika na kartonu (olej, tempera), 70, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 75 000,- Kč
Dosažená cena: 520 000,- Kč
   Příhoz: 10 000,- Kč

Ukončení aukce: 1.6.2015 21:45:00    historie příhozů

Číslo položky: 7467
Poslední dražitel: 2610

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Magnolie
olej na plátně, 101 x 80, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 175 000,- Kč
Dosažená cena: 520 000,- Kč
   Příhoz: 10 000,- Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:20:00    historie příhozů

Číslo položky: 7887
Poslední dražitel: 2612

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Zahrada v Trojském zámku
olej na plátně, 123, 5 x 155 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 65 000,- Kč
Dosažená cena: 520 000,- Kč
   Příhoz: 10 000,- Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016 22:10:00    historie příhozů

Číslo položky: 9117
Poslední dražitel: 2241

Medek Mikuláš (1926 - 1974)

Sklenice plná nepokoje VI
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 490 000,- Kč
Dosažená cena: 500 000,- Kč
   Příhoz: 10 000,- Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011 22:00:00    historie příhozů

Číslo položky: 4496
Poslední dražitel: 624

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 68 x 96 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 95 000,- Kč
Dosažená cena: 375 000,- Kč
   Příhoz: 5 000,- Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:50:00    historie příhozů

Číslo položky: 7971
Poslední dražitel: 2776

U kamenného mostu
olej na plátně, 80 x 92 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1910

Vyvolávací cena: 175 000,- Kč
Dosažená cena: 370 000,- Kč
   Příhoz: 5 000,- Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009 21:10:00    historie příhozů

Číslo položky: 3137
Poslední dražitel: 513

Znalec na telefonu:
737 571 660
gn25@galerie-narodni.cz

pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo
stálých dražitelů