9 300 000 Kč

Bludičky
kvaš na papíře, 44, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1897
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016 22:20:00

Číslo položky: 8221
Poslední dražitel: 9603

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Mandlovník
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020 22:50:00

Číslo položky: 13291
Poslední dražitel: 13935

Odpolední piknik
olej na plátně, 122 x 200 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, krakeláž, plátno mírně zvlněno, vyčištěno, záplata, signováno PD, datováno 1930 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020 22:10:00

Číslo položky: 13654
Poslední dražitel: 13385

Uprka Joža (1861 - 1940)

olej na dřevě, 24 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2022 23:25:00

Číslo položky: 15113
Poslední dražitel: 14294

Dukát císařský - Karel IV. (1346 - 1378)

Au, váha 3, 46 g, průměr 22 mm, mírně nedoražený, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2023 22:25:00

Číslo položky: 16142
Poslední dražitel: 13006

Březina Václav (1862 - 1906)

Letní krajina s řekou
olej na plátně, 72 x 98 cm, rámováno, malba mírně poškozena, rentoláž, signováno PD, konec 19. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 305 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009 21:25:00

Číslo položky: 3168
Poslední dražitel: 3996

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůň
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 305 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020 23:05:00

Číslo položky: 13292
Poslední dražitel: 13205

olej na kartonu, 51 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, datováno 1916, zezadu přípis od V. Špály, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 300 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2015 21:50:00

Číslo položky: 7349
Poslední dražitel: 9000

Radimský Václav (1867 - 1946)

Polabí u Kolína nad Labem
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 300 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016 21:50:00

Číslo položky: 8418
Poslední dražitel: 9420

Ilustrace ke knize "Dvě sombréra"
olej na kartonu, 31 x 35 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 300 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019 23:15:00

Číslo položky: 12900
Poslední dražitel: 10736